| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 28K/10/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | FEED TRADE, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36785059 |
| Adresa dlžníka: | Komárňanská 47/31, 93201 Veľký Meder, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | LGP Recovery, k.s. (S2070) |
| IČO správcu: | 54066549 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 15.8.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 29.12.2018 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | LGP Recovery, k.s. |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Dvořákovo nábrežie 4 , 81102 Bratislava |
| ID oznamu: | 1092800 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/10/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/10/2018 S2070 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| Komplementár správcu úpadcu: FEED TRADE, s.r.o. v konkurze, so sídlom Komárňanská 47/31, 932 01 Veľký Meder, Slovenská republika, IČO: 36 785 059, sp. zn.: 28K/10/2018, v súlade s ustanovením § 101 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácií a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších predpisov („ZKR“) týmto predkladá návrh konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty pre nezabezpečených veriteľov. V Obchodnom vestníku č. 187/2024 (K051682) zo dňa 26. 09. 2024 zverejnil správca Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty pre nezabezpečených veriteľov. |
|