| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 36K/10/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Milan Karol - K- tech |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45239941 |
| Adresa dlžníka: | Šafárikova 3/2836, 91708 Trnava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Martin Smolko |
| Správca: | Insolvenčný správca, k. s. (S1804) |
| IČO správcu: | 50269976 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 25.6.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 15.11.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Daňový úrad Trnava |
| IČO: | |
| Adresa: | Hlboká 8/1 , 91765 Trnava |
| ID oznamu: | 1092780 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 36K/10/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 36K/10/2024 S1804 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| Oznámenie správcu o zapísaní pohľadávky prihlásenej po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty do zoznamu pohľadávok Insolvenčný správca, k.s., so sídlom kancelárie: Námestie SNP 3, 917 01 Trnava, ako správca úpadcu: Milan Karol, narodený 10.04.1978, trvale bytom Ulica Šafárikova 2836/3, 917 08 Trnava, občan SR, podnikajúci pod obchodným menom: Milan Karol – K- tech, IČO: 45 239 941, s miestom podnikania Ulica Šafárikova 2836/3, 917 08 Trnava zapísaného v Živnostenskom registri Okresného úradu Trnava, číslo živnostenského registra 250-28418 týmto oznamuje všetkým účastníkom konkurzného konania č. 36K/10/2024, že v súlade s ust. § 167l ods. 3 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov bola do zoznamu pohľadávok zapísaná nasledovná pohľadávka prihlásená prihláškou pohľadávky doručenou správcovi dňa 26.06.2025, t.j. po uplynutí základnej lehoty na prihlasovanie: Veriteľ: Fecko František, Nová 339/30? 055 61 Jaklovce Prihlásená suma: 8.865,45 EUR a 3.920,- EUR V Trnave, dňa 17.04.2026 Insolvenčný správca, k.s., SKP úpadcu: Milan Karol – K-tech |
|