| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/14/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Štefan Vančo |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 2.2.1987 |
| Adresa dlžníka: | Hviezdoslavova 284/50, 96501 Žiar nad Hronom |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Dobrocká (S1502) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 25.3.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 3.4.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Štefan Vančo |
| Dátum narodenia: | 2.2.1987 |
| Adresa: | Hviezdoslavova 284/50, 96501 Žiar nad Hronom |
| ID oznamu: | 1092745 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/14/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/14/2014 S1502 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| Konečný ROZVRH VYŤAŽKU zo všeobecnej podstaty Konečný rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty v konkurznej veci úpadcu – fyzickej osoby Štefan Vančo, nar. 02.02.1987, bytom Nevoľné 78, 967 01 Nevoľné (pôvodne Hviezdoslavova 284/50, 965 01 Žiar nad Hronom) podľa § 98 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších právnych predpisov (ďalej len „ZKR“). 1. VŠEOBECNÁ ČASŤ: 1.1. Vyhlásenie konkurzu: Okresný súd Banská Bystrica, Uznesením č.k.: 2K 14/2014 – 28, zo dňa 27.03.2014 v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Štefan Vančo, nar. 02.02.1987, bytom Nevoľné 87, 967 01 Nevoľné (pôvodne Hviezdoslavova 284/50, 965 01 Žiar nad Hronom) (ďalej len „dlžník“), o návrhu na vyhlásenie konkurzu rozhodol o vyhlásení konkurzu na majetok úpadcu (ďalej len „uznesenie o vyhlásení“ bolo publikované v OV č. 64/2014 zo dňa 02.04.2014. Právoplatnosť nadobudlo dňa 03.04.2014. Uznesením o vyhlásení konkurzu ma súd zároveň ustanovil do funkcie správcu konkurznej podstaty. 1.2. Prihlásenie pohľadávok: V konkurze si uplatnili prihláškou svoje pohľadávky celkom 6 veritelia, ktorí si prihlásili spolu pohľadávky v celkovej sume 24.700,01 €, ktoré boli zistené v rozsahu 24.700,01 €. Z takto prihlásených pohľadávok boli všetky pohľadávky nezabezpečené. Pohľadávky prihlásené v základnej prihlasovacej lehote boli celkom: 9.603,28 €. Pohľadávky prihlásené po základnej prihlasovacej lehote boli celkom: 15.096,73 €. Všeobecná zdravotná poisťovňa,a.s. Bratislava postúpila svoju pohľadávku vo výške 121,- € na Slovenskú konsolidačnú,a.s., Cintorínska 21, 814 99 Bratislava. Spoločnosť CETELEM Slovensko,a.s., Panenská 7, Bratislava, postúpila svoju pohľadávku vo výške 15.096,73 € na spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, so sídlom I boulevard Haussmann, 750 09 Paríž, Francúzsko. 1.3. Súpis všeobecnej podstaty: V zmysle § 69 a nasl. ZKR správca spísal zistený majetok do súpisu všeobecnej podstaty zverejnenom v OV č. 114/2014 zo dňa 17.06.2014 zložený preddavok úpadcom ...................... 663,88 € zložený majetok v konkurze .................... 1.660,- € Celkom všeobecná podstata: 2.323,88 € 1.4. Spory vyvolané a súvisiace s konkurzom: Ku dňu zostavenia tohto konečného rozvrhu výťažku správca neeviduje žiadne spory vyvolané a súvisiace s konkurzom. 1.5. Speňaženie konkurznej podstaty: V konkurze bol speňažený majetok tak, ako to vyplýva z tohto rozvrhu. V priebehu konkurzu správca nezostavoval žiadne čiastkové rozvrhy výťažkov zo všeobecnej podstaty. 2. ROZVRHOVÁ ČASŤ: Rozvrh pre nezabezpečených veriteľov všeobecnej podstaty: Všeobecná podstata je speňažená vo výške : 2.323,88 € . Zoznam jednotlivých zložiek majetku je uvedený nasledovne: 1. Preddavok na úhradu nákladov konkurzu – OS Banská Bystrica 663,88 € 2. Speňaženie majetku v konkurze 1.660,- € Priradené pohľadávky proti všeobecnej podstate: 2.323,88 €, z toho: - Odmena SKP do konania prvej schôdze veriteľov V zmysle § 87 ods.2 písm.a) 663,88 € - Paušálna náhrada nákladov za vedenie kancelárie V zmysle§ 87 ods.2,písm.c) (03.2017-09.2019) 930,- € - Náhrada nevyhnutných výdavkov správcu spojených s vedením konkurzného konania – Poštovné,PHM,ban.poplatky V zmysle § 87 ods.2 písm.c) 652,28 € - Súdny poplatok za rozvrh výťažku – OS Banská Bystrica 1 % z rozvrhu konečného výťažku zo všeobecnej podstaty 23,23 € Špecifikácia pohľadávok proti všeobecnej podstate je obsiahnutá v prílohe č. 1 k tomuto Rozvrhu zo všeobecnej podstaty. Zoznam prihlásených pohľadávok v Základnej prihlasovacej lehote a Po základnej prihlasovacej lehote – príloha č. 2. Po odpočítaní pohľadávok proti všeobecnej podstate (V zmysle § 87 ods.2,písm.a) a c) správca zistil, že výťažok majetku tvoriaceho všeobecnú podstatu predstavuje sumu 54,49 €. Túto sumu následne rozvrhol medzi veriteľov pohľadávok,ktoré boli zistené nasledovne: Zoznam zistených nezabezpečených pohľadávok: 1/ Home Credit Slovakia, Piešťany, pohľadávka vo výške 347,53 € suma určená na uspokojenie: 0,77 € 2/ KOOPERATIVA,a.s. Bratislava pohľadávka vo výške 498,32 € suma určená na uspokojenie: 1,10 € 3/ Consumer Finance Holding a.s., Kežmarok pohľadávka vo výške 4561,34 € suma určená na uspokojenie: 10,06 € 4/ Slovenská konsolidačná,a.s., Bratislava (pôvodne Všeobecná zdravotná poisťovna,a.s., Bratislava ) pohľadávka vo výške 121,- € suma určená na uspokojenie: 0,27 € 5/Slovenská sporiteľňa,a.s., Bratislava pohľadávka vo výške 4075,09 € suma určená na uspokojenie: 8,99 € 6/ BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, Paríž, Francúzsko (pôvodne ETELEM Slovensko, Bratislava ) pohľadávka vo výške 15.096,73 € suma určená na uspokojenie: 33,30 € V zmysle tohto konečného rozvrhu výťažku budú prihlásené a zistené pohľadávky konkurzných nezabezpečených veriteľov uspokojené zo všeobecnej podstaty v tomto rozsahu. 3. ZÁVER So zreteľom na uvedené skutočnosti a vzhľadom na ustanovenie § 98 a § 101 ZKR si dovoľujem požiadať Okresný súd Banská Bystrica, ako zástupcu veriteľov v tomto konkurznom konaní o schválenie predloženého konečného rozvrhu výťažku nezabezpečených veriteľov, prípadne o podanie odôvodnených námietok voči nemu. Zároveň žiadam vyššie uvedených konkurzných veriteľov o doručenie prípadných námietok a zaslanie správcovi koordináty pre platby rozvrhu výťažku v lehote 15 dní od zverejnenia Rozvrhu výťažku v IS REPLIK. Ing.J.Dobrocká,MBA, správca úpadcu |
|