| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/4/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Erika Gombíková |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 6.8.1974 |
| Adresa dlžníka: | Veľkolucká 1238/18 , 96231 Veľká Lúka, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Dobrocká (S1502) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 13.2.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 25.2.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Erika Gombíková |
| Dátum narodenia: | 6.8.1974 |
| Adresa: | Veľkolucká 1238/18 , 96231 Veľká Lúka |
| ID oznamu: | 1092744 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/4/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/4/2016 S1502 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| Konečný ROZVRH VYŤAŽKU zo všeobecnej podstaty Konečný rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty v konkurznej veci úpadcu – fyzickej osoby Erika Gombíková, nar. 06.08.1974, bytom Veľkolúcka 1238/18, 962 31 Veľká Lúka podľa § 98 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších právnych predpisov (ďalej len „ZKR“). 1. VŠEOBECNÁ ČASŤ: 1.1. Vyhlásenie konkurzu: Okresný súd Banská Bystrica, Uznesením č.k.: 2K 4/2016 – 21, zo dňa 18.02.2016 v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Erika Gombíková, nar. 06.08.1974, bytom Veľkolúcka 1238/18, 962 31 Veľká Lúka (ďalej len „dlžník“), o návrhu na vyhlásenie konkurzu rozhodol o vyhlásení konkurzu na majetok úpadcu (ďalej len „uznesenie o vyhlásení“ bolo publikované v OV č. 37/2016 zo dňa 24.02.2016. Právoplatnosť nadobudlo dňa 25.02.2016. Uznesením o vyhlásení konkurzu ma súd zároveň ustanovil do funkcie správcu konkurznej podstaty. 1.2. Prihlásenie pohľadávok: V konkurze si uplatnili prihláškou svoje pohľadávky celkom 6 veritelia, ktorí si prihlásili spolu pohľadávky v celkovej sume 16.507,04 €, ktoré boli zistené v rozsahu 16.507,04 €. Z takto prihlásených pohľadávok boli všetky pohľadávky nezabezpečené. Pohľadávky prihlásené v základnej prihlasovacej lehote boli celkom: 14.591,72 €. Pohľadávky prihlásené po základnej prihlasovacej lehote boli celkom: 1.915,32 €. 1.3. Súpis všeobecnej podstaty: V zmysle § 69 a nasl. ZKR správca spísal zistený majetok do súpisu všeobecnej podstaty zverejnenom v OV č. 76/2016 zo dňa 21.04.2016 zložený preddavok úpadcom ...................... 663,88 € zložený majetok v konkurze .................... 1.660,- € Celkom všeobecná podstata: 2.323,88 € 1.4. Spory vyvolané a súvisiace s konkurzom: Ku dňu zostavenia tohto konečného rozvrhu výťažku správca neeviduje žiadne spory vyvolané a súvisiace s konkurzom. 1.5. Speňaženie konkurznej podstaty: V konkurze bol speňažený majetok tak, ako to vyplýva z tohto rozvrhu. V priebehu konkurzu správca nezostavoval žiadne čiastkové rozvrhy výťažkov zo všeobecnej podstaty. 2. ROZVRHOVÁ ČASŤ: Rozvrh pre nezabezpečených veriteľov všeobecnej podstaty: Všeobecná podstata je speňažená vo výške : 2.323,88 € . Zoznam jednotlivých zložiek majetku je uvedený nasledovne: 1. Preddavok na úhradu nákladov konkurzu – OS Banská Bystrica 663,88 € 2. Speňaženie majetku v konkurze 1.660,- € Priradené pohľadávky proti všeobecnej podstate: 2.323,88 €, z toho: - Odmena SKP do konania prvej schôdze veriteľov V zmysle § 87 ods.2 písm.a) 663,88 € - Paušálna náhrada nákladov za vedenie kancelárie V zmysle§ 87 ods.2,písm.c) (03.2017-09.2019) 930,- € - Náhrada nevyhnutných výdavkov správcu spojených s vedením konkurzného konania – Poštovné,PHM,ban.poplatky V zmysle § 87 ods.2 písm.c) 590,08 € - Súdny poplatok za rozvrh výťažku – OS Banská Bystrica 1 % z rozvrhu konečného výťažku zo všeobecnej podstaty 23,23 € Špecifikácia pohľadávok proti všeobecnej podstate je obsiahnutá v prílohe č. 1 k tomuto Rozvrhu zo všeobecnej podstaty. Zoznam prihlásených pohľadávok v Základnej prihlasovacej lehote a Po základnej prihlasovacej lehote – príloha č. 2. Po odpočítaní pohľadávok proti všeobecnej podstate (V zmysle § 87 ods.2,písm.a) a c) správca zistil, že výťažok majetku tvoriaceho všeobecnú podstatu predstavuje sumu 116,69 €. Túto sumu následne rozvrhol medzi veriteľov pohľadávok,ktoré boli zistené nasledovne: Zoznam zistených nezabezpečených pohľadávok: 1/ PROFI CREDIT Bratislava pohľadávka vo výške 2117,45 € suma určená na uspokojenie: 14,97 € 2/ EOS KSI Slovensko, s.r.o., v zastúpení REMEDIUM LEGAL,s.r.o., (pôvodná pohľadávka Wustenrot stavebná sporiteľňa,a.s., Bratislava, doručené postúpenie pohľadávky ) pohľadávka vo výške 6313,70 € suma určená na uspokojenie: 44,63 € 3/ Všeobecná zdravotná poisťovňa,a.s., Bratislava, pohľadávka vo výške 12,72 € suma určená na uspokojenie: 0,09 € 4/ SLSP,a.s., Bratislava, pohľadávka vo výške 6055,26 € suma určená na uspokojenie: 42,81 € 5/CONSUMER FINANCE HOLDING, Kežmarok, pohľadávka vo výške 92,59 € suma určená na uspokojenie: 0,65 € 6/ EOS KSI Slovensko,s.r.o., pohľadávka vo výške 1915,32 € suma určená na uspokojenie: 13,54 € V zmysle tohto konečného rozvrhu výťažku budú prihlásené a zistené pohľadávky konkurzných nezabezpečených veriteľov uspokojené zo všeobecnej podstaty v tomto rozsahu. 3. ZÁVER So zreteľom na uvedené skutočnosti a vzhľadom na ustanovenie § 98 a § 101 ZKR si dovoľujem požiadať Okresný súd Banská Bystrica, ako zástupcu veriteľov v tomto konkurznom konaní o schválenie predloženého konečného rozvrhu výťažku nezabezpečených veriteľov, prípadne o podanie odôvodnených námietok voči nemu. Zároveň žiadam vyššie uvedených konkurzných veriteľov o doručenie prípadných námietok a zaslanie správcovi koordináty pre platby rozvrhu výťažku v lehote 15 dní od zverejnenia Rozvrhu výťažku v IS REPLIK. Ing.J.Dobrocká,MBA, správca úpadcu |
|