| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 23K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AUNOIA Pharma s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 55325751 |
| Adresa dlžníka: | 876, 951 74 Žirany, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Coboriová |
| Správca: | JUDr. Marek Majerčík (S2016) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 30.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 27.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Beáta Hrušková, PhD., LL.M., MBA, advokátka |
| IČO: | 55849032 |
| Adresa: | Štefánikova 30, 94901 Nitra |
| ID oznamu: | 1087892 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/15/2025 S2016 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| JUDr. Marek Majerčík, správca konkurznej podstaty dlžníka: AUNOIA Pharma s. r. o., so sídlom: 951 74 Žirany 876, IČO: 55 325 751, v súlade s § 32 ods. 6 písm. b) a § 32 ods. 19 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZoKR“) oznamuje účastníkom konkurzného konania – veriteľom popierajúcim pohľadávku iného veriteľa, že kauciu pre popieranie prihlásenej pohľadávky iným veriteľom prihlásenej pohľadávky možno zložiť na bankový účet: SK50 1100 0000 0029 4509 6338. Podľa § 32 ods. 6 ZoKR: „Popretie pohľadávky správca zaeviduje bez zbytočného odkladu do zoznamu pohľadávok, ak a) bolo podané u správcu spôsobom ustanoveným týmto zákonom, a b) na účet správcu v banke alebo v pobočke zahraničnej banky bol zložený preddavok na trovy konania vo výške podľa odseku 19 s uvedením čísla pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilného symbolu.“ Podľa § 32 ods. 19 ZoKR: „Výška preddavku na trovy konania o určenie popretej pohľadávky sú dve percentá zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, dve percentá zo sumy, v ktorej bola popretá, a to najmenej 350 eur a najviac 10 000 eur.“ JUDr. Marek Majerčík, správca |
|