| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | VULKAN PARTIZÁNSKE a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 34152024 |
| Adresa dlžníka: | Nitrianska 503/60, 95801 Partizánske, SVK |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Zajac (S1706) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 27.3.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 2.4.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | VULKAN PARTIZÁNSKE a. s. |
| IČO: | 34152024 |
| Adresa: | Nitrianska 503/60, 95801 Partizánske |
| ID oznamu: | 1092710 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/1/2026 S1706 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| JUDr. Peter Zajac, zapísaný v zozname správcov vedenom MSSR, pod číslom S1706, so sídlom kancelárie Sládkovičova 1172/34, 957 01 Bánovce nad Bebravou, ako konkurzný správca úpadcu: VULKAN PARTIZÁNSKE a. s. v konkurze, so sídlom Nitrianska 503/60, 958 01 Partizánske, IČO: 34 152 024, na ktorého majetok bol uznesením Okresného súdu Trenčín zo dňa 31.03.2026 vyhlásený konkurz, oznamuje číslo bankového účtu, na ktorý možno skladať preddavok na trovy konania podľa § 32 ods. 6 zákona č. 7/2005 Z. z. v platnom znení. Preddavok možno zložiť len do uplynutia lehoty na popretie pohľadávky, pričom pre každé popretie pohľadávky, ktorá bola uplatnená samostatnou prihláškou, musí byť zložený samostatný preddavok. číslo účtu/IBAN: SK24 0900 0000 0052 3002 8693, vedený v Slovenská sporiteľňa, a.s. variabilný symbol: číslo pohľadávky zo zoznamu pohľadávok poznámka: VULKAN popretie V Bánovciach nad Bebravou, dňa 16.04.2026 JUDr. Peter Zajac, správca |
|