| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/33/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Peter Šmelko |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 5.6.1965 |
| Adresa dlžníka: | Železničiarska 684/34, 94901 Nitra, SVK |
| Sudca: | JUDr. Renáta Šišková |
| Správca: | Barkoci (S1528) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.8.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 3.9.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Peter Šmelko |
| Dátum narodenia: | 5.6.1965 |
| Adresa: | Železničiarska 684/34, 94901 Nitra |
| ID oznamu: | 1092675 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/33/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/33/2014 S1528 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |