| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-3K/61/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AJG, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35885831 |
| Adresa dlžníka: | Landererova 1, 81109 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Hrivňáková (S1136) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 8.10.2011 |
| Dátum začatia procesu: | 29.11.2011 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AJG, s.r.o. |
| IČO: | 35885831 |
| Adresa: | Landererova 1, 81109 Bratislava |
| ID oznamu: | 1092664 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-3K/61/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-3K/61/2011 S1136 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| JUDr. Margita Hrivňáková, správca úpadcu AJG, s.r.o. v konkurze, sp. zn. B1-3K/61/201/S1136 v zmysle § 92 ods. 1 písm. d), ods. 5 a 6 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii účinného do 31. 12. 2011 (ďalej len „ZoKR“), v súlade so záväzným pokynom oddeleného veriteľa a s primeraným použitím ustanovení zákona č. 527/2002 Z.z. o dobrovoľných dražbách a o doplnení zákona č. 323/1992 Zb. o notároch a notárskej činnosti (Notársky poriadok) v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,zákon o dobrovoľných dražbách“ alebo ,,ZoDD“) vyhlasuje speňažovanie majetku úpadcu formou dražby organizovanej správcom : Predmet dražby : 4 garážové státia v bytovom dome Kresánkova 2, Bratislava Dátum konania dražby : 18. 5. 2026 o 15:00 hod. Miesto konania dražby : v sídle notára JUDr. Marta Pavlovičová, PhD., Šafárikovo námestie 4, 811 07 Bratislava |
|