| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/18/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DLPHARM, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45928657 |
| Adresa dlžníka: | Jabloňová 29, 97405 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Dátum začatia konania: | 22.11.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 3.12.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | DLPHARM, s.r.o. |
| IČO: | 45928657 |
| Adresa: | Jabloňová 29, 97405 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1092611 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/18/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/18/2024 S2082 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Správca konkurznej podstaty, Origon Recovery Solutions, k.s., so sídlom správcovskej kancelárie Pod Urpínom923/5, 974 01 Banská Bystrica, zn. správcu S2082, týmto vylučuje nasledovný majetok zo súpisu všeobecnej podstaty zverejnenom v Obchodnom vestníku č. 24/2025 dňa 05.02.2025 (ďalej „Súpis majetku“), a to na základe súhlasu s vylúčením majetku udelenom správcovi príslušným orgánom, Okresným súdom Banská Bystrica uznesením zo dňa 14.04.2026, sp. zn. 2K/18/2024, zverejnenom v Insolvenčnom registri dňa 14.04.2026: Pohľadávky: Číslo súpisovej zložky 5. voči Nový Domov Vranov nad Topľou - Lomnica, n.o., so sídlom Šandalská 2076/44, 091 01 Stropkov, IČO: 45 732 370, Právny dôvod vzniku: FA č. 1022007 v súpisovej hodnote 192,- Eur. Dôvodom vylúčenia majetku zo súpisu je skutočnosť, že správca vykonal tri kolá ponukového konania na speňaženie pohľadávky, pričom v stanovených lehotách nebola do kancelárie správcu doručená žiadna ponuka na jej odkúpenie, t.j. pohľadávku sa nepodarilo speňažiť. |
|