| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 29K/6/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ZE-PRA, spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36736309 |
| Adresa dlžníka: | 1. mája 1/B, 95301 Zlaté Moravce |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Prvý správcovský dom, k.s. (S1131) |
| IČO správcu: | 35959665 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 5.8.2021 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ZE-PRA, spol. s r.o. |
| IČO: | 36736309 |
| Adresa: | 1. mája 1/B, 95301 Zlaté Moravce |
| ID oznamu: | 1092583 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 29K/6/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 29K/6/2021 S1131 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Z Á P I S N I C A zo zasadnutia veriteľského výboru písomné hlasovanie členov veriteľského výboru (per rollam) Spisová značka súdneho spisu: 29R/1/2020 Spisová značka správcovského spisu: 29R/1/2020 29K/6/2021 S1131 Dlžník/úpadca: ZE-PRA, spol. s r.o. v konkurze Sídlo: 1. mája 1/B, 953 01 Zlaté Moravce IČO: 36 736 309 Miesto konania: Slovenská konsolidačná, a. s., Cintorínska 21, Bratislava Dátum konania: 14.04.2026 Čas konania: 13:00 hod. Prítomní: 1) Predseda VV: Slovenská konsolidačná, a. s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, predseda veriteľského výboru – písomné hlasovanie e-mailom zo dňa 09.04.2026, v zastúpení Ing. Jana Šírová, správca pohľadávok odboru konkurzov a reštrukturalizácií (v prílohe zápisnice) 2) Člen VV: STRABAG s.r.o., so sídlom Mlynské Nivy 61/A, 825 18 Bratislava, IČO: 17 317 282, v zastúpení JUDr. Marek Cífer, advokát, IČO: 51 339 650, sídlo: Eurovea Central 1, Pribinova 4, 811 09 Bratislava – písomné hlasovanie doručené do SK, a. s. e-mailom dňa 13.04.2026 (v prílohe) 3) Člen VV: Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava, v zast. Mgr. Jakub Kysela – písomné hlasovanie doručené do SK, a. s. e-mailom dňa 09.04.2026 Neprítomní: - Člen VV: Ing. František Hrubjak – STASMONT, so sídlom Adamovka 515, 029 44 Rabča, IČO: 10 848 291, v zastúpení Roman Kvasnica a partneri s.r.o. - Člen VV: KUKUČKA PLUS, s.r.o., Lovce, v zast. Ivan Kukučka, konateľ Program: 1) Otvorenie, 2) Prerokovanie žiadosti správcu konkurznej podstaty zo dňa 20.03.2026 o záväzný pokyn, 3) Záver. Uznesenie VV: prijaté |
|