| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/13/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MŠ STEEL, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36720801 |
| Adresa dlžníka: | 384 , 95104 Veľký Lapáš, SVK |
| Sudca: | Mgr. Filip Grznárik |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 22.6.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ACROPOLIS SLOVAKIA, s.r.o. |
| IČO: | 36560669 |
| Adresa: | Rastislavova 12, 94901 Nitra |
| ID oznamu: | 1092559 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/13/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/13/2024 S2009 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu Uznesením Okresného súdu Nitra, sp. zn. 31K/13/2024 zo dňa 17.06.2024, ktoré bolo uverejnené v Obchodnom vestníku č. 120/2024 zo dňa 21.06.2024 bol vyhlásený malý konkurz na majetok dlžníka MŠ STEEL, s.r.o., sídlo s. č. 384, 951 04 Veľký Lapáš, IČO: 36 720 801, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 19216/N (ďalej len ako „Dlžník“). Týmto príslušný súd taktiež ustanovil do funkcie správcu konkurznej podstaty spoločnosť UBC 2020, k.s., S 2009, IČO: 53 151 135, so sídlom kancelárie Rybáreň 6837/4, 934 01 Levice (ďalej len ako „Správca“). Predmetné uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 22.06.2024 (ďalej len ako „Uznesenie“). V zmysle ust. § 106h v spojení s § 167v od. 4 ZKR zaniká zrušením konkurzu funkcia správcu. Zanikajú tiež účinky podľa § 167b ods. 1, § 167c ods. 2 a 3 a § 167d ZKR. Platnosť a účinnosť úkonov vykonávaných počas konkurzu tým nie je dotknutá. UBC 2020, k.s. Správca úpadcu |
|