| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/9/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | HERALD SUN, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46372202 |
| Adresa dlžníka: | Dolný Smokovec 29, 059 81 Vysoké Tatry, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | JUDr. Ivana Gaľová (S1957) |
| Dátum začatia konania: | 22.7.2021 |
| Dátum začatia procesu: | 16.12.2021 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | KORDES Poprad, s.r.o. |
| IČO: | 46700358 |
| Adresa: | Rázusova 2672/13, 05801 Poprad |
| ID oznamu: | 1092555 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/9/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/9/2021 S1957 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Týmto zverejňujem odpoveď spoločnosti SPEDGARANT s.r.o. na moju žiadosť o poskytnutie súčinnosti v zmysle § 75 ods. 4 ZKR. V Prešove dňa 16.04.2026 JUDr. Ivana Gaľová, správkyňa |
|