| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 7K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AGAMA PLUS spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36317489 |
| Adresa dlžníka: | Dolný val 70, 010 01 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Katarína Muráriková |
| Správca: | KASATKIN Recovery, k.s. (S1812) |
| IČO správcu: | 50382888 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 22.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 29.11.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | KASATKIN Recovery, k.s. |
| IČO: | 50382888 |
| Adresa: | Janka Kráľa 3 , 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1092536 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 7K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 15.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 7K/8/2025 S1812 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| KASATKIN Recovery, k. s., S1812, IČO: 50382888, správca úpadcu AGAMA PLUS spol. s r.o. IČO 36317489, Dolný val 70, 01001 Žilina, Slovenská republika, týmto oznamuje veriteľom úpadcu, že do správcovského spisu je možné nahliadať v kancelárii správcu na adrese: Janka Kráľa 3, 974 01 Banská Bystrica, v pracovných dňoch počas úradných hodín od 08:00 hod. do 12:00 hod. a od 13:00 hod. do 15:00 hod. (resp. počas aktuálnych úradných hodín zverejnených na príslušnej webovej stránke Ministerstva spravodlivosti SR). Žiadosti o zapísanie do poradovníka na nahliadnutie do správcovského spisu možno podávať písomne na uvedenej adrese, telefonicky na č. 0910 703 676 alebo emailom: recovery@kasatkin.sk. KASATKIN Recovery, k. s., správca |
|