| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Hunan Trade, a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50085981 |
| Adresa dlžníka: | Mariánska 2, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Benčura (S130) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 4.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1089655 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/19/2025 S130 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| V zmysle § 28 ods. 3, zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii, JUDr. Ján Benčura správca dlžníka Hunan Trade, a. s. (IČO: 50 085 981) so sídlom Mariánska 2, 811 08 Bratislava, Slovenská republika, oznamuje, že do zoznamu pohľadávok dlžníka zapísal prihlášku veriteľa, ktorá bola doručená po základnej prihlasovacej lehote: Prihláška veriteľa: Ayvens Slovakia, s.r.o. so sídlom Ševčenkova 34, 851 01 Bratislava, IČO: 44 558 970 Výška pohľadávky: 52.121,72 eur V Bratislave dňa 27.03.2026, JUDr. Ján Benčura, správca |
|