| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-37K/84/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | develop BS s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44871210 |
| Adresa dlžníka: | Hviezdoslavovo námestie 25, 81102 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Molnárová (S1749) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 14.12.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 26.4.2019 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Metrostav Slovakia a. s. |
| IČO: | 47144190 |
| Adresa: | Mlynské Nivy 68, 82477 Bratislava |
| ID oznamu: | 1089586 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-37K/84/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-37K/84/2018 S1749 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Zápisnica z ôsmeho zasadnutia Veriteľského výboru úpadcu develop BS s.r.o. v likvidácii So sídlom: Hviezdoslavovo námestie 25, 811 02 Bratislava, IČO: 44 871 210 zapísaná v Obch. reg., Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 59470/B vyhotovená v zmysle ustanovenia § 38 ods. 6 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov/ďalej v texte len „ZKR“/ Miesto konania: kancelária správcu, písomne (per rollam) hlasovanie Deň konania: 10.03.2026 Číslo konkurzného konania: Mestský súd Bratislava III, sp. zn. B1-37K/84/2018 Zvolávateľ zasadnutia: JUDr. Alexandra Molnárová, správca Prítomní na zasadnutí Veriteľského výboru: 1, Metrostav Slovakia a.s., 2, JUDr. Miloš Škorec, 3, VETEX Int. s.r.o. – zast. Peter Mancoš V zmysle ustanovenia § 38 ods. 3 ZKR hlasovali členovia Veriteľského výboru písomne. Program zasadnutia: 1. Otvorenie zasadnutia, 2. Rozprava vo veci uzavretia Dohody o urovnaní sporných nárokov vo vybraných sporových konaniach o určenie neúčinnosti právnych úkonov (B1-28Cbi/26/2019, B1-37Cbi/26/2019), 3. Záver. 1. Otvorenie zasadnutia veriteľského výboru Zasadnutie Veriteľského výboru zvolal a otvoril jeho zvolávateľ. Veriteľský výbor je uznášania schopný vzhľadom na skutočnosť, že sa osobne dostavili na zasadnutie VV všetci členovia VV, ktorí následne písomne hlasovali - Metrostav Slovakia a.s., JUDr. Miloš Škorec, VETEX Int. s.r.o. – zast. Peter Mancoš 2. Rozprava vo veci vo veci uzavretia Dohody o urovnaní sporných nárokov vo vybraných sporových konaniach o určenie neúčinnosti právnych úkonov (B1-28Cbi/26/2019, B1-37Cbi/26/2019) Členovia VV v nadväznosti na predloženú ponuku na urovnanie sporných nárokov viedli rozpravu, výsledkom ktorej bolo splnomocnenie - dvaja členovia VV - JUDr. Miloš Škorec a VETEX Int. s.r.o. – zast. Peter Mancoš splnomocnili predsedu VV Metrostav Slovakia a.s. aby rokoval v ich mene s predkladateľom dohody – žalovanou o urovnaní sporných nárokov a následne ich oboznámil s výsledkom rokovaní. 3. Záver Na záver zvolávateľ oznámil, že zápisnicu zo zasadnutia Veriteľského výboru podpisuje predseda Veriteľského výboru, ktorý je povinný do piatich dní od zasadnutia Veriteľského výboru odpis zápisnice doručiť na Mestský súd Bratislava III do konkurzného spisu a správcovi. Správca je následne povinný zabezpečiť zverejnenie zápisnice v Insolvenčnom registri. Predseda VV |
|