| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 81K/71/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Marta Takácsová |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 25.3.1966 |
| Adresa dlžníka: | Veterná 961/1, 90045 Malinovo, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | DRM Recovery, k. s. (S2122) |
| IČO správcu: | 56848609 |
| Dátum začatia konania: | 1.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 17.9.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Peter Slezák |
| Dátum narodenia: | 23.3.1977 |
| Adresa: | Vysoká 4277/12, 81106 Bratislava-Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1089565 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 81K/71/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 81K/71/2024 S2122 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_ALEBO_ZMENA_POZNAMKY_O_SPORNOM_ZAPISE |
| DRM Recovery, k.s., so sídlom: Zámocká 14, 811 01 Bratislava, zn. správcu: S 2122, správca úpadcu Marta Takácsová, dátum narodenia: 25.03.1966, trvale bytom: Veterná 961/1, 900 45 Malinovo (ďalej len „úpadca“), podľa § 78 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení ďalších zákonov v znení neskorších predpisov, zverejňuje zápis poznámky o spornom zápise vo vzťahu k súpisovej zložke majetku č. 3 zapísanej v súpise oddelenej podstaty, ktorého úplné znenie bolo zverejnené dňa 17.12.2025 v Insolvenčnom registri pod IR1073425. Sporný zápis sa vzťahuje len k spoluvlastníckemu podielu o veľkosti 1/2 k celku k súpisovej zložke majetku č. 3. SPORNÝ ZÁPIS: Dôvody sporného zápisu: konanie o určenie vlastníckeho práva k spoluvlastníckemu podielu o veľkosti 1/2 k celku, k súpisovej zložke majetku č. 3, aktuálne vedené na Krajskom súde v Bratislave, sp. zn. 6Co/101/2020 (prvostupňové konanie vedené na Mestskom súde Bratislava IV, sp. zn. B3-21C/74/2014). Sporný zápis sa vzťahuje len k spoluvlastníckemu podielu o veľkosti 1/2 k celku, k súpisovej zložke majetku č. 3. Osoba, v ktorej prospech pochybnosti sporného zápisu svedčia: Eva Svitková, rod. Kuhejdová, dátum narodenia: 05.10.1987, trvale bytom Pucov 114, 026 01 Pucov ako dedička poručiteľa Štefan Svitko, rod. Svitko, dátum narodenia: 02.09.1956, dátum úmrtia: 13.12.2022, posledný trvalý pobyt: Pucov 114, 026 01 Pucov (s povinnosťou úhrady dedičských podielov ustupujúcim maloletým dedičom – Michalovi Svitkovi a Richardovi Svitkovi v lehote do 31.10.2033) a to na základe uznesenia Okresného súdu Námestovo, vydaného prostredníctvom notára JUDr. Mgr. Petra Mensatorisa, povereného Okresným súdom Dolný Kubín funkciou súdneho komisára zo dňa 05.03.2026, č. k. DK–6D/185/2022, Dnot 9/2023, ktoré nadobudlo právoplatnosť a vykonateľnosť dňa 05.03.2026. |
|