| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 24K/6/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | KIOS a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 34125302 |
| Adresa dlžníka: | Radlinského 40a, 921 01 Piešťany, SVK |
| Sudca: | Mgr. Ján Longauer |
| Správca: | Šefčík (S1143) |
| IČO správcu: | 14121824 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 14.8.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | KIOS a.s. |
| IČO: | 34125302 |
| Adresa: | Radlinského 40a, 921 01 Piešťany |
| ID oznamu: | 1089526 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/6/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 27.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/6/2025 S1143 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_CIASTKOVEHO_ROZVRHU_VYTAZKU_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| Správca s ospravedlnením opravuje drobnú matematickú chybu v čiastkovom Rozvrhu z oddelenej podstaty zverejneného dňa 20.03.2026 u dlžníka KIOS, a.s., so sídlom: Radlinského 40a, Piešťany, IČO: 34 125 302, sp. zn. 24K/6/2025 v časti B/ ROZVRHOVÁ ČASŤ, takto: Odmena správcu o -3,91 € DPH z odmeny správcu o -0,90 € Výťažok oddelenému veriteľovi o +4,81 €. Termín schvaľovania sa nemení. Ing. Miroslav R. Šefčík, PhD., správca |
|