| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/1/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Bardejovská mliekareň s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45948585 |
| Adresa dlžníka: | Duklianska 1399, 085 01 Bardejov, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Správcovská a poradenská, k. s. (S1767) |
| IČO správcu: | 48143448 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.2.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 10.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Všeobecná úverová banka, a.s.; skrátený názov: VÚB, a.s. |
| IČO: | 31320155 |
| Adresa: | Mlynské nivy 1, 82990 Bratislava |
| ID oznamu: | 1089475 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/1/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/1/2025 S1767 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| Správcovská a poradenská, k. s., správca úpadcu: Bardejovská mliekareň s.r.o., IČO 45948585, Duklianska 1399, 08501 Bardejov, Slovenská republika, v zmysle ust. § 32 ods. 7, písm. b) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“), týmto oznamuje nový bankový účet, vedený vo Všeobecná úverová banka, a.s., IBAN SK65 0200 0000 0040 2526 0157, na ktorý možno skladať kauciu za účelom popretia prihlásených pohľadávok konkurzných veriteľov. Popretie pohľadávky veriteľom je účinné, ak a) bolo podané na predpísanom tlačive a b) na bankový účet správcu bol zložený preddavok na trovy konania s uvedením čísla pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilného symbolu. Výška preddavku na trovy konania o určenie popretej pohľadávky sú dve percentá zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, dve percentá zo sumy, v ktorej bola popretá, a to najmenej 350 eur a najviac 10 000 eur. Ing. Jana Vajdová, komplementár správcu Správcovská a poradenská, k.s. |
|