| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | La Carotte Bleue s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47196793 |
| Adresa dlžníka: | Mestská 7, 83103 Bratislava - Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Lukáčiková (S1786) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 17.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | La Carotte Bleue s. r. o. |
| IČO: | 47196793 |
| Adresa: | Mestská 7, 83103 Bratislava - Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1089474 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/14/2025 S1786 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Uznesením Mestského súdu Bratislava III, pod č.k. 24K/14/2025 zo dňa 10.06.2025 bol vyhlásený konkurz na majetok dlžníka: La Carotte Bleue s.r.o., so sídlom Mestská 7, 831 03 Bratislava - Nové Mesto, IČO: 47 196 793. Citované uznesenie bolo uverejnené v Obchodnom vestníku č. 113/2025 dňa 16.06.2025 a právoplatnosť nadobudlo dňa 17.06.2025. JUDr. Ing. Edita Lukáčiková, PhD., správca dlžníka: La Carotte Bleue s.r.o., so sídlom Mestská 7, 831 03 Bratislava - Nové Mesto, IČO: 47 196 793, oznamuje, že vylúčil zo súpisu majetku tvoriaceho všeobecnú podstatu dlžníka majetok, ktorý bol zapísaný do súpisu dňa 19.08.2025 a ktorého doplnenie súpisu všeobecnej podstaty bolo zverejnené dňa 25.08.2025 v Obchodnom vestníku č. 163/2025, pod pol.č. K041825: - Súpisová zložka majetku č. 2 - hnuteľné veci, pánske košele v počte 38 ks, v sume zapisovaného majetku 1 520,00 Eur. - Súpisová zložka majetku č. 3 - : hnuteľné veci, pánske obleky v počte 11 ks, v sume zapisovaného majetku 1 110,00 Eur. Správca uvedený majetok vylúčil z dôvodu, že majetok podliehajúci konkurzu sa nepodarilo speňažiť ani v treťom ponukovom kole. V zmysle § 167p ods. 2 zák. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení, ak sa hnuteľné veci podliehajúce konkurzu nepodarí speňažiť ani v treťom ponukovom konaní, prestávajú podliehať konkurzu. V Bratislave, dňa 26.03.2026 JUDr. Ing. Edita Lukáčiková, Správca |
|