| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 29K/10/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DAM a.s. v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31562060 |
| Adresa dlžníka: | Nadjazdová ulica 4, 97116 Prievidza, SVK |
| Sudca: | JUDr. Michal Fiala |
| Správca: | Prachařová (S41) |
| IČO správcu: | 31917330 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 20.5.2011 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SR-Daňové riaditeľstvo Banská Bystrica |
| IČO: | 00634816 |
| Adresa: | G.Švéniho č. I/2727 , 97144 Prievidza |
| ID oznamu: | 1089456 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 29K/10/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 29K/10/2011 S41 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Správca na základe záväzného pokynu zástupcu veriteľov vylučuje zo súpisu všeobecnej podstaty z dôvodu nevymožiteľnosti nasledovné súpisové zložky majetku: 1. Peňažná pohľadávka, dlžník : Kontaj,s.r.o. so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky IČO: 36553450,suma 3263,26.-eur, súpisová hodnota : 3 263,26.-eur , právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 2. Peňažná pohľadávka , dlžník : Kontaj , s.r.o. so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO : 36553450, suma 3263,26.-eur, súpisová hodnota : 3 263,26.-eur, právny dôvod vzniku : nezaplatené nájomné 3. Peňažná pohľadávka, dlžník : Kontaj , s.r.o. so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO : 36553450, suma 3263,26.-eur, súpisová hodnota : 3 263,26.-eur, právny dôvod vzniku : nezaplatené nájomné 6. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 243,91.-eur, súpisová hodnota: 243,91.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 7. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 8. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 9. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 10. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 11. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 12. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 13. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 14. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 15. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 16. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 17. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 18. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 19. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 20. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 465,27.-eur, súpisová hodnota: 465,27.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné 21. Peňažná pohľadávka , dlžník: Kontaj s.r.o., so sídlom Odbojárov 294/10, 95501 Továrniky, IČO: 36553450, suma 3 236,06.-eur, súpisová hodnota: 3 236,06.-eur, právny dôvod vzniku: nezaplatené nájomné |
|