| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/12/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | PROTRON s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46617230 |
| Adresa dlžníka: | Súvoz 738/1, 91101 Trenčín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Roderová (S1369) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 22.6.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 1.7.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | PROTRON s.r.o. |
| IČO: | 46617230 |
| Adresa: | Súvoz 738/1, 91101 Trenčín |
| ID oznamu: | 1089411 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/12/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/12/2023 S1369 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| Správca ku dňu 25.03.2026 aktualizoval súpis majetku všeobecnej podstaty v časti Hnuteľný majetok v znení ako je prílohou tohto Oznámenia. | |