| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-8K/53/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | RELCO s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36541818 |
| Adresa dlžníka: | Okružná 3239, 90001 Modra, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 27.1.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 14.5.2016 |
| ID oznamu: | 1089375 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-8K/53/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-8K/53/2015 S1436 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom Mostová 6, 811 02 Bratislava, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu RELCO s.r.o. v konkurze, so sídlom Hrabovská Okružná 3239, 900 01 Modra, IČO: 36 541 818, v konkurznej veci vedenej pred Mestským súdom Bratislava III pod sp. zn. B1-8K/53/2015, týmto zverejňuje – Zápisnicu zo zasadnutia veriteľského výboru – dňom 26.03.2026. Predmetná zápisnica tvorí prílohu tohto oznamu. | |