| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/78/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Stanislav Birošík |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 3.2.1974 |
| Adresa dlžníka: | 59, 05981 Vysoké Tatry |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Prigancová (S1442) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 1.1.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 12.3.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Stanislav Birošík |
| Dátum narodenia: | 3.2.1974 |
| Adresa: | 59, 05981 Vysoké Tatry |
| ID oznamu: | 1089328 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/78/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/78/2014 S1442 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| Ing. Marta Prigancová, správca týmto v súlade s ustanovením § 96 odsek 2 zákona číslo 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vo vyššie označenej konkurznej veci oznamuje, že bol zostavený zoznam pohľadávok proti všeobecnej podstate. Ing. Marta Prigancová, správca, správca týmto vo vyššie označenej konkurznej veci taktiež oznamuje zámer zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty. Správca týmto poučuje oprávnené osoby podľa ustanovenia § 96 odsek 3 zákona číslo 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov o možnosti nahliadnuť do zoznamu pohľadávok proti podstate do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate. Správca taktiež poučuje oprávnené osoby o možnosti na predpísanom tlačive namietnuť poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. Ing. Marta Prigancová, správca |
|