| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/78/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Stanislav Birošík |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 3.2.1974 |
| Adresa dlžníka: | 59, 05981 Vysoké Tatry |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Prigancová (S1442) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 1.1.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 12.3.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Stanislav Birošík |
| Dátum narodenia: | 3.2.1974 |
| Adresa: | 59, 05981 Vysoké Tatry |
| ID oznamu: | 1089327 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/78/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/78/2014 S1442 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Súpisová zložka číslo 93 Popis súpisovej zložky: Iná majetková hodnota – súbor zrážok zo mzdy úpadcu za obdobie od 2015/10 až 2017/10 Celková suma: 10130,00 EUR Mena: EUR Právny dôvod vzniku: ustanovenie § 72 odsek 2 zákona číslo 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Súpisová hodnota: 10130,00 EUR Deň zapísania do súpisu: 26.03.2026 Dôvod zapísania do súpisu: ustanovenie § 67 odsek 1 písmeno b) zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Súpisová zložka číslo 94 Popis súpisovej zložky: Iná majetková hodnota – súbor iných príjmov úpadcu Celková suma: 594,72 EUR Mena: EUR Právny dôvod vzniku: preplatky na dani úpadcu Súpisová hodnota: 594,72 EUR Deň zapísania do súpisu: 26.03.2026 Dôvod zapísania do súpisu: ustanovenie § 67 odsek 1 písmeno d) zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Ing. Marta Prigancová, správca |
|