| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 28K/5/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Mária Ballová REŠTAURÁCIA LAGÚNA |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 41488903 |
| Adresa dlžníka: | Mládežnícka 9/869, 93601 Šahy, SVK |
| Sudca: | JUDr. Monika Kublová |
| Správca: | KS - správa konkurzov, k.s. (S2026) |
| IČO správcu: | 53603508 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.6.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 14.9.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s. |
| IČO: | 00682420 |
| Adresa: | Štefánikova 27, 81499 Bratislava |
| ID oznamu: | 1089321 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/5/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/5/2023 S2026 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| KS - správa konkurzov, k.s., so sídlom Alžbetina 41, 040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto, IČO: 53 603 508, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č.: 492/V, so sídlom správcovskej kancelárie Nevädzová 5, 821 01 Bratislava, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S2026, v mene ktorej koná JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: Mária Ballová REŠTAURÁCIA LAGÚNA, s miestom podnikania Mládežnícka 869/9, 936 01 Šahy, IČO: 41 488 903 (ďalej aj ako len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare), týmto v zmysle ust. § 38 a násl. zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších zmien a doplnkov (ďalej aj ako len „ZKR“) oznamuje zverejnenie Zápisnice zo zasadnutia veriteľského výboru / hlasovania per rollam , ktorá sa nachádza v prílohe tohto oznámenia. Každý veriteľ zistenej pohľadávky sa môže do troch dní od zverejnenia zápisnice zo zasadnutia veriteľského výboru v insolvenčnom registri domáhať, aby súd zrušil uznesenie veriteľského výboru z dôvodu jeho rozporu so spoločným záujmom veriteľov. Ak je napadnuté uznesenie veriteľského výboru v rozpore so spoločným záujmom veriteľov, súd napadnuté uznesenie veriteľského výboru do siedmich dní od doručenia návrhu zruší, inak návrh v rovnakej lehote zamietne. Do rozhodnutia vo veci môže súd aj bez návrhu účinky uznesenia veriteľského výboru pozastaviť. (§ 38 ods. 7 ZKR) V Bratislave, dňa 26.03.2026 JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti KS - správa konkurzov, k.s. správca Úpadcu |
|