| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 4K/2/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | CERTIFIKOVANÁ INVESTIČNÁ A STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31615422 |
| Adresa dlžníka: | Dlhá 90, 01009 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek |
| Správca: | Gallová (S1486) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 24.11.2011 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | EOS KSI Slovensko, s.r.o. |
| IČO: | 35724803 |
| Adresa: | Pajštúnska 5, 85102 Bratislava |
| ID oznamu: | 1089019 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 4K/2/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 4K/2/2011 S1486 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| sp. zn. 4K/2/2011 Vec: Oznámenie o zmene čísla bankového účtu konkurznej podstaty Úpadcu JUDr. Marína Gallová, so sídlom Jilemnického 30, 036 01 Martin, IČO: 42214297, konkurzná a reštrukturalizačná správkyňa, zapísaná v zozname správcov vedeným Ministerstvom spravodlivosti Slovenskej republiky pod zn. S 1486 (ďalej len „Správca“) ako správkyňa Úpadcu: CERTIFIKOVANÁ INVESTIČNÁ A STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. so sídlom Dlhá 90, 010 09 Žilina, IČO: 31 615 422 (ďalej len „Úpadca“) týmto oznamuje že bankový účet konkurznej podstaty Úpadcu vedený v Československej obchodnej banke, a.s. v tvare IBAN: č.ú SK95 7500 0000 0007 0711 1943 sa ruší a novým bankový účtom konkurznej podstaty Úpadcu je účet vedený v Slovenskej sporiteľni, a.s. v tvare IBAN: SK13 0900 0000 0051 3668 3851. V Martine, dňa 24.03.2026 JUDr. Marína Gallová, správca |
|