| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Hunan Trade, a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50085981 |
| Adresa dlžníka: | Mariánska 2, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Benčura (S130) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 4.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1088981 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/19/2025 S130 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Ján Benčura, správca dlžníka Hunan Trade, a. s. (IČO: 50 085 981) so sídlom Mariánska 2, 811 08 Bratislava, Slovenská republika, vo veci vedenej Mestským súdom Bratislava III, pod sp. zn: 24K/19/2025 v zmysle § 34 ods. 1/ zákona č 7/2005 Z. z., zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa bude konať dňa 28.05.2026 o 10,00 hod., Záhradnícka 41, Bratislava (prízemie - kancelária správcu JUDr. Ján Benčura). Program schôdze: 1. Prezentácia 2. Otvorenie schôdze 3. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania 4. Voľba veriteľského výboru 5. Rozhodovanie o výmene správcu podľa § 36 zákona 6. Rôzne, záver. Prezentácia veriteľov: od 09,45 hod. Pri prezentácii predložia veritelia doklad totožnosti, právnické osoby aj výpis z obchodného registra. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc (ak nebola súčasťou prihlášky), prípadne poverenie na zastupovanie a doklad totožnosti. |
|