| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 25K/6/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | WELTEN, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35966378 |
| Adresa dlžníka: | 113, 93030 Báč, SVK |
| Sudca: | JUDr. Eva Krošlák Cmerová |
| Správca: | Crossdefault Management Group, k. s. (S1433) |
| IČO správcu: | 45462801 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 8.3.2012 |
| Dátum začatia procesu: | 23.1.2013 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AK Hrivňáková partners, s. r. o. |
| IČO: | 36855545 |
| Adresa: | Májkova 3 , 82005 Bratislava |
| ID oznamu: | 1088978 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/6/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/6/2012 S1433 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| sp. zn. správcu: 25K/6/2012 S 1433 k sp. zn.: 25K/6/2012 Oznámenie čísla bankového účtu pre potreby popierania pohľadávok V súlade s § 32 ods. 7 písm. b) zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov správca oznamuje, že bankový účet, na ktorý možno skladať kauciu, je vedený vo Československá obchodná banka, a.s., IBAN: SK81 7500 0000 0040 3461 5327. Ako variabilný symbol sa uvádza číslo pohľadávky zo zoznamu pohľadávok. V Bratislave, dňa 24.03.2026 Crossdefault Management Group, k. s. Mgr. Tomáš Baštic, komplementár správca |
|