| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 36K/3/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ADELI s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35850655 |
| Adresa dlžníka: | Hlboká 45, 92101 Piešťany, SVK |
| Sudca: | JUDr. Martin Smolko |
| Správca: | FRDS advisory, k.s. (S2072) |
| IČO správcu: | 54736048 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 15.3.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 30.3.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ADELI s.r.o. |
| IČO: | 35850655 |
| Adresa: | Hlboká 45, 92101 Piešťany |
| ID oznamu: | 1088960 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 36K/3/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 36K/3/2023 S2072 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Z Á P I S N I C A z písomného hlasovania členov veriteľského výboru Úpadca: ADELI s.r.o., so sídlom Hlboká 45, 921 01 Piešťany, IČO: 35 850 655, č.k. 36K/3/2023 Správca: FRDS advisory, k.s., so sídlom Skalná 7622/9, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto Spisová značka správcovského spisu: 36K/3/2023 Spisová značka súdneho spisu Okresného súdu Trnava: 36K/3/2023 Dátum a čas konania: 23.3.2026 Program: 1. Otvorenie. 2. Návrh čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty zo dňa 11.3.2026 – na schválenie. 3. Záver. Prítomní: 1) predseda VV: FR SR v zast. Slovenská konsolidačná, a.s. - písomné hlasovanie zo dňa 23.3.2026 2) člen veriteľského výboru: Sociálna poisťovňa Bratislava – písomné hlasovanie zo dňa 20.3.2026 3) člen veriteľského výboru: Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. – písomné hlasovanie zo dňa 23.3.2026 4) člen veriteľského výboru: Mgr. Andrea Risteski - písomné hlasovanie zo dňa 23.3.2026 5) člen veriteľského výboru: Katarína Rajnicová – písomné hlasovanie zo dňa 20.3.2026 Ad 2.: Predseda VV zaslal dňa 13.3.2026 členom veriteľského výboru (elektronickou formou) na hlasovanie nasledovný Návrh uznesenia: „Veriteľský výbor podľa § 96 ods. 5 ZKR v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka ADELI s.r.o. v konkurze, so sídlom Hlboká 45, 921 01 Piešťany, IČO: 35 850 655, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka číslo: 17467/T, ktorá právna vec je vedená na Okresnom súde Trnava pod sp. zn. 36K/3/2023 schvaľuje Návrh čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty v zmysle návrhu správcu zo dňa 11.3.2026.“ Hlasovanie: ZA: 3 hlasy PROTI: - ZDRŽAL SA: 2 hlasy Ad 3.: Na základe uvedeného bolo prijaté vyššie uvedené uznesenie o schválení návrhu čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty zo dňa 11.3.2026. Prílohy: 1.písomné hlasovanie FR SR v zast. SK, a.s. zo dňa 23.3.2026 2.písomné hlasovanie Sociálna poisťovňa zo dňa 20.3.2026 3.písomné hlasovanie VšZP, a.s. zo dňa 23.3.2026 4.písomné hlasovanie Mgr. Andrea Risteski zo dňa 23.3.2026 5.písomné hlasovanie Katarína Rajnicová zo dňa 20.3.2026 6.návrh čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty zo dňa 11.3.2026 V Bratislave dňa 24.3.2026 Zápisnicu vyhotovil: predseda veriteľského výboru FR SR v zast. SK, a.s. Ing. Milada Janíčková |
|