| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 10K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Liptov agro FR s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36502073 |
| Adresa dlžníka: | Martina Marticeka 4701/2 , 03101 Liptovský Mikuláš, SVK |
| Sudca: | JUDr. Andrea Gulčiková |
| Správca: | JUDr. Ing. Rastislav Palutka LL.M. MBA (S1832) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 14.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 21.11.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Rastislav Palutka |
| IČO: | |
| Adresa: | Republiky 1055/4 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1088946 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 10K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 10K/6/2025 S1832 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Z Á P I S N I C A zo stretnutia správcu konkurznej podstaty S 1832 s veriteľom Všeobecná úverová banka, a.s., IČO: 31 320 155, Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava, Slovensko | |