| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/30/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AMT Automatizácia s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36352306 |
| Adresa dlžníka: | Trenčianska 2689/28D, 91501 Nové Mesto nad Váhom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Košara (S1395) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 25.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 5.2.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AMT Automatizácia s. r. o. |
| IČO: | 36352306 |
| Adresa: | Trenčianska 2689/28D, 91501 Nové Mesto nad Váhom |
| ID oznamu: | 1088863 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/30/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/30/2024 S1395 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| JUDr. Matúš Košara, správca so sídlom Piaristická 46, 911 01 Trenčín, zapísaný v zozname správcov Ministerstva spravodlivosti SR, značka správcu: S 1395 (ďalej len ako „správca“ alebo „vyhlasovateľ“), ako správca úpadcu AMT Automatizácia, s.r.o. v konkurze, so sídlom Trenčianska 2689/28D, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, IČO: 36 352 306, Slovenská republika, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 16549/R ( ďalej len ako: „dlžník“ resp. „úpadca“ ), v súlade so schváleným záväzným pokynom príslušného orgánu vyhlasuje I. kolo verejného ponukového konania na predaj podniku úpadcu, ktorý pozostáva z nasledovného majetku úpadcu: Hmotných zložiek podnikania: - nehnuteľný majetok ako bol zverejnený v súpise majetku konkurznej podstaty v OV č. 66/2025 a to konkrétne súpisové zložky majetku č. 1 až 21 - hnuteľný majetok ako bol zverejnený v súpise majetku konkurznej podstaty v OV č. 66/2025 a to konkrétne súpisové zložky majetku č. 23 až 25 - hnuteľný majetok ako bol zverejnený v súpise majetku konkurznej podstaty v OV č. 130/2025 a to konkrétne súpisové zložky majetku č. 30 až 67 a 88 až 90 - peňažné pohľadávky vzniknuté z podnikateľskej činnosti úpadcu ako boli zverejnené v súpise majetku konkurznej podstaty v OV č. 130/2025 a to konkrétne súpisové zložky majetku č. 68 až 87 - hnuteľný majetok ako bol zverejnený v súpise majetku konkurznej podstaty v REPLIKu a to konkrétne súpisové zložky majetku č. 92 a 93 Nehmotných zložiek podnikania: - know - how výrobného procesu úpadcu ako vyplýva z úpadcovej dokumentácie; - licencie k programom Omega a Olymp, v ktorých je možné pokračovať po splnení finančných podmienok poskytovateľa a udelením súhlasu Predmet predaja sa v prvom kole verejného ponukového konania odpredáva za sumu vo výške minimálne 100% súpisovej hodnoty majetku úpadcu, ktorá časť podniku tvorí a predstavuje sumu bez DPH. K danej sume sa DPH podľa osobitného predpisu nepripočítava. Úpadca je platcom DPH. Záujemcovia si v úradných hodinách kancelárie správcu vyzdvihnú podmienky verejného ponukového konania s konkretizáciou jednotlivých položiek tvoriacich časť podniku podľa súpisu majetku podstát. Súťažnú ponuku možno predložiť najneskôr 15 dní odo dňa zverejnenia oznamu o vyhlásení verejného ponukového konania. JUDr. Matúš Košara správca úpadcu: AMT Automatizácia, s.r.o. – v konkurze číslo konania: 38K/30/2025 konanie vedené pred Okresným súdom Trenčín |
|