| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | La Carotte Bleue s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47196793 |
| Adresa dlžníka: | Mestská 7, 83103 Bratislava - Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Lukáčiková (S1786) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 17.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | La Carotte Bleue s. r. o. |
| IČO: | 47196793 |
| Adresa: | Mestská 7, 83103 Bratislava - Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1088841 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/14/2025 S1786 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Vyhodnotenie 3. kola verejného ponukového konania Správca úpadcu La Carotte Bleue s.r.o., so sídlom Mestská 7, 831 03 Bratislava - Nové Mesto, IČO: 47 196 793, konštatuje, že ukončil 3. kolo verejného ponukového konania. Oznámenie o konaní 3. kola verejného ponukového konania bolo spolu s podmienkami speňažovania zverejnené v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní dňa 24.02.2026. V stanovenej lehote správca neobdržal žiadnu ponuku a 3. kolo verejného ponukového konania vyhlasuje za neúspešné. V Bratislave, dňa 24.03.2026 JUDr. Ing. Edita Lukáčiková, PhD. správca |
|