| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/28/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | CAPITULUM PLUS s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47703865 |
| Adresa dlžníka: | Jakobyho 1684/1, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 15.5.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | J C CONSULTING, s. r. o. |
| IČO: | 48069809 |
| Adresa: | Kuzmányho 5100/3, 05801 Poprad |
| ID oznamu: | 1088674 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/28/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/28/2024 S1436 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom Mostová 6, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu PROGRESS PRESS COMPANY LIMITED s.r.o. v konkurze, so sídlom Palánok 1, 949 01 Nitra, IČO: 47 703 865, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Nitra pod sp. zn. 32K/28/2024, týmto zverejňuje Oznam o zvolaní schôdze veriteľov. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |