| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 28K/67/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DOMEKO, s.r.o. v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36017086 |
| Adresa dlžníka: | Mlynská 472, 97213 Nitrianske Pravno, SVK |
| Sudca: | Mgr. Patricie Kepeňová |
| Správca: | Fraňo (S445) |
| IČO správcu: | 37918460 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.12.2012 |
| Dátum začatia procesu: | 6.2.2013 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Stredoslovenská energetika, a. s. |
| IČO: | 51865467 |
| Adresa: | Pri Rajčianke 8591/4B, 010 47 Žilina |
| ID oznamu: | 1088670 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/67/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/67/2012 S445 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Vyhodnotenie ponukového konania. Do ponukového konania na predaj majetku úpadcu sa prihlásilo celkovo 9 záujemcov. Dňa 17.03.2026 sa v kancelárii správcu uskutočnilo otváranie obálok a správca pristúpil k vyhodnuteniu ponukového kola. Správca konštatuje, že úspešnou ponukou sa stala ponuka záujemcu p. Rastislava Kusendu, ktorá bola vo výške 3620,- Eur. Správca preto považuje I. kolo verejného ponukového konania za úspešné. |
|