| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/9/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Majka Transport s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46995714 |
| Adresa dlžníka: | Slovenská 632/1, 08212 Kapušany, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | PRO recovery, k.s. (S2034) |
| IČO správcu: | 53767861 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 22.6.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Majka Transport s.r.o. |
| IČO: | 46995714 |
| Adresa: | Slovenská 632/1, 08212 Kapušany |
| ID oznamu: | 1088664 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/9/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/9/2022 S2034 |
| Druh podania: | Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu že došlo k splneniu rozvrhu výťažku |
| Vo veci konkurzu dlžníka Majka Transport s.r.o., so sídlom, Slovenská 632/1, Kapušany 082 12, IČO: 46 995 714, týmto správca v zmysle § 167v ods. 1 ZKR oznamuje, že došlo k splneniu rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty, ktorý bol zverejnený v IS REPLIK dňa 9.3.2026, čím sa konkurz na majetok dlžníka končí. Oznámením o tom, že sa konkurz končí, sa konkurz zrušuje. | |