| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 36K/18/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LAND HOLD, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46407456 |
| Adresa dlžníka: | Labutia 2167/16, 932 01 Veľký Meder, SVK |
| Sudca: | JUDr. Martin Smolko |
| Správca: | Straka (S1256) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.7.2021 |
| Dátum začatia procesu: | 8.12.2021 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | NÉMETH I + J, spol. s r.o. |
| IČO: | 36548731 |
| Adresa: | Mlynský rad 14/113, 94614 Zemianska Olča |
| ID oznamu: | 1088663 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 36K/18/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 36K/18/2021 S1256 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |