| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/10/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | JOKA - bullwork, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46565485 |
| Adresa dlžníka: | 94, 08256 Červenica pri Sabinove, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | PRO recovery, k.s. (S2034) |
| IČO správcu: | 53767861 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 22.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JOKA - bullwork, s.r.o. |
| IČO: | 46565485 |
| Adresa: | 94, 08256 Červenica pri Sabinove |
| ID oznamu: | 1088661 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/10/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 23.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/10/2025 S2034 |
| Druh podania: | Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu že došlo k splneniu rozvrhu výťažku |
| Vo veci konkurzu dlžníka JOKA - bullwork, s.r.o., so sídlom 082 56 Červenica pri Sabinove 94, IČO: 46 565 485, týmto správca v zmysle § 167v ods. 1 ZKR oznamuje, že došlo k splneniu rozvrhu výťažku, ktorý bol zverejnený v IS REPLIK dňa 10.3.2026, čím sa konkurz na majetok dlžníka končí. Oznámením o tom, že sa konkurz končí, sa konkurz zrušuje. | |