| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 27K/8/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Wishmaker, j.s.a. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52019365 |
| Adresa dlžníka: | Mlynské Nivy 48, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | INSOLVENCY GROUP, k. s. (S1768) |
| IČO správcu: | 48106364 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 18.3.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 20.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1088655 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 27K/8/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 27K/8/2026 S1768 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| INSOLVENCY GROUP, k.s., ako ustanovený správca úpadcu Wishmaker, j.s.a., so sídlom Mlynské Nivy 48, 821 09 Bratislava, IČO: 52 019 365 týmto oznamuje, že do správcovského spisu je možné nahliadať v kancelárii správcu na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, 21. poschodie, počas úradných hodín, t.j. počas pracovných dní od 10:00 - 12:00 hod. a od 13:00 do 15:00 hod., a to po predchádzajúcom dohodnutí termínu nahliadania so správcom prostredníctvom emailu: office@insolvencygroup.sk. V Bratislave, dňa 23.03.2026 INSOLVENCY GROUP, k.s., správca |
|