| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TIMOB Tel s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36513563 |
| Adresa dlžníka: | Budovateľská 29, 09301 Vranov nad Topľou, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | RK Správca, k. s. (S1759) |
| IČO správcu: | 47257041 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 25.11.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 27.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | bpv Braun Partners s. r. o., o. z. |
| IČO: | 36862207 |
| Adresa: | Europeum Business Center, Suché mýto 1, 81103 Bratislava |
| ID oznamu: | 1088641 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/19/2025 S1759 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Oznam o zvolaní prvej schôdze veriteľov úpadcu TIMOB Tel s.r.o. RK Správca, k. s., so sídlom kancelárie: Slánska 20/A, 080 06 Prešov, IČO: 47 257 041, správca úpadcu: TIMOB Tel s.r.o., so sídlom Budovateľská 29, 093 01 Vranov nad Topľou, IČO: 36 513 563 (ďalej len „Úpadca“) v zmysle ust. § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“), týmto zvoláva prvú schôdzu veriteľov Úpadcu na deň 18.05.2026 (pondelok) o 13:00 hod., ktorá sa uskutoční v zasadacej miestnosti kancelárie správcu na adrese: Slánska 20/A, 080 06 Prešov. Prezentácia veriteľov sa začne o 12:45 hod. Program schôdze (predmet rokovania): 1. Otvorenie; 2. Správa o činnosti Správcu a stave konkurzného konania; 3. Voľba veriteľského výboru podľa § 37 ZKR; 4. Rozhodovanie o výmene Správcu podľa § 36 ZKR; 5. Záver. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby aj výpis z obchodného registra. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc, prípadne poverenie na zastupovanie veriteľa a doklad totožnosti. Správca súčasne zvoláva prvé zasadnutie veriteľského výboru v zmysle ustanovenia § 38 ods. 1 ZKR, ktoré sa uskutoční bezodkladne po ukončení prvej schôdze veriteľov. V Prešove dňa 23.3.2026 RK Správca, k. s. Mgr. Branislav Ujvári, komplementár |
|