| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-6K/45/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MOOPS, s.r.o., v ilikvidácii |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35862661 |
| Adresa dlžníka: | Turčianska 31 A, 82109 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 15.12.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 17.2.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MOOPS, s.r.o., v ilikvidácii |
| IČO: | 35862661 |
| Adresa: | Turčianska 31 A, 82109 Bratislava |
| ID oznamu: | 1088560 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-6K/45/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-6K/45/2015 S1755 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| LEGATOs Recovery, k.s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie Prievozská 5434/6A, 821 09 Bratislava, správca konkurznej podstaty MOOPS, s.r.o. v likvidácii, IČO: 35 862 661, so sídlom Turčianska 31 A, 821 09 Bratislava, Slovenská republika, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 29327/B, konkurz vedený na MS Bratislava III., sp. zn.: B1-6K/45/2015 v súlade s ust. § 96 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje oznam o zostavení zoznamu pohľadávok proti všeobecnej majetkovej podstate a oznamuje zámer zostaviť konečný rozvrh výťažku zo speňaženého majetku zapísaného v celej všeobecnej majetkovej podstate. | |