| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 43K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Aid plus group s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53542118 |
| Adresa dlžníka: | Jenisejská 45A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jozef Hajdu |
| Správca: | Kmeťová (S762) |
| IČO správcu: | 35549483 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 8.2.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 12.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Aid plus group s. r. o. |
| IČO: | 53542118 |
| Adresa: | Jenisejská 45A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom |
| ID oznamu: | 1088544 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 43K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 43K/2/2025 S762 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznámenie o vyhodnotení I. kola ponukového konania na speňaženie peňažnej pohľadávky patriacej do všeobecnej podstaty v konkurznom konaní sp. zn. 43K/2/2025 vedeného na majetok úpadcu Aid plus group s.r.o., so sídlom Jenisejská 45/A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, IČO: 53 542 118 JUDr. Oľga Kmeťová, správca podstaty úpadcu Aid plus group s.r.o., so sídlom Jenisejská 45/A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, IČO: 53 542 118, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Košice pod sp. zn. 43OdK/2/2025, v súlade s ust. § 92 ods. 1 písm. d) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“), zverejnil v insolvenčnom registri dňa 03.03.2026 I. kolo ponukového konania na speňaženie peňažnej pohľadávky patriacej do majetku konkurznej podstaty - zmluvnej pokuty z titulu porušenia povinnosti podať návrh na vyhlásenie konkurzu včas podľa § 11 ods. 2 ZKR voči konateľovi úpadcu. V stanovenej lehote sa do ponukového konania neprihlásil žiadny záujemca. Na základe uvedeného správca konštatuje, že I. kolo ponukového konania sa skončilo neúspešne. JUDr. Oľga Kmeťová, správca podstaty |
|