| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/40/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Gtravel s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47356961 |
| Adresa dlžníka: | Rajecká 26, 82107 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Mgr. Michal Urban (S1848) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 2.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Gtravel s.r.o. |
| IČO: | 47356961 |
| Adresa: | Rajecká 26, 82107 Bratislava |
| ID oznamu: | 1088534 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/40/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 21.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/40/2025 S1848 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| VYHODNOTENIE 1. KOLA VPK č. 1 V konkurznom konaní úpadcu Gtravel s.r.o., so sídlom Rajecká 26, 821 07 Bratislava - Vrakuňa, IČO: 47 356 961, č. k. 22K/40/2025 bolo správcom v insolvečnom registry dňa 1.3.2026 zverejnené 1. kolo verejného ponukového konania č. 1 na speňaženie majetku tvoriaceho všeobecnú podstatu. V lehote na doručovanie ponúk nebola správcovi doručená žiadna ponuka. Na základe uvedeného preto správca prijal nasledovné uznesenie: 1. kolo verejného ponukového konania č. 1 na predaj majetku úpadcu Gtravel s.r.o., so sídlom Rajecká 26, 821 07 Bratislava - Vrakuňa, IČO: 47 356 961, č. k. 22K/40/2025 bolo z dôvodu nedoručenia žiadnej ponuky vyhodnotené za neúspešné Mgr. Michal Urban správca |
|