| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 30K/5/2019 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | VZP Zuzkin park s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46199748 |
| Adresa dlžníka: | Krosnianska 17, 04022 Košice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Pavel Varga |
| Správca: | Petejová (S752) |
| IČO správcu: | 31269427 |
| Typ správcu: | Predbežný |
| Dátum začatia konania: | 1.6.2019 |
| Dátum začatia procesu: | 10.8.2019 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | VZP Zuzkin park s.r.o. |
| IČO: | 46199748 |
| Adresa: | Krosnianska 17, 04022 Košice |
| ID oznamu: | 1088531 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 30K/5/2019 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 30K/5/2019 S752 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| JUDr. Iveta Petejová - správca podstaty úpadcu : VZP Zuzkin park s.r.o. v konkurze, so sídlom Krosnianska 17, 040 22 Košice, IČO: 46 199 748 na základe Uznesenia Mestského súdu Košice sp.zn.: 30K/5/2019, zo dňa 16.03.2026 oznamuje, že sa z konkurznej podstaty vylučuje majetok zapísaný v súpise všeobecnej podstaty úpadcu v Obchodnom vestníku č. 195/2019 zo dňa 09.10.2019, a to súpisové zložky majetku číslo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12. a 13. | |