| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/2/2008 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ing. Miroslav Knapp |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 30433789 |
| Adresa dlžníka: | 1. mája 632, 98267 Hnúšťa, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Chromčíková (S1346) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 3.5.2008 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Ing. Bc. Jeannette Kadlecajová |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | , 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1088521 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/2/2008 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/2/2008 S1346 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |