| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-4K/48/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | STROJ-MONT, výroba a montáž technológie, spol. s r.o. v konkurze v skrátenej forme: STROJ-MONT, VMT, spol. s r.o. v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31384315 |
| Adresa dlžníka: | Záhrady 481/13, 90638 Rohožník, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Petrán (S353) |
| IČO správcu: | 34398431 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 11.12.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | STROJ-MONT, výroba a montáž technológie, spol. s r.o. v konkurze v skrátenej forme: STROJ-MONT, VMT, spol. s r.o. v konkurze |
| IČO: | 31384315 |
| Adresa: | Záhrady 481/13, 90638 Rohožník |
| ID oznamu: | 1088495 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-4K/48/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-4K/48/2010 S353 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Oznam o vylúčení majetku zo súpisu všeobecnej podstaty JUDr. Peter Petrán, správca konkurznej podstaty úpadcu STROJMONT, výroba a montáž technológie, spol. s r. o., so sídlom Záhrady 461/13, 906 38 Rohožník, IČO: 31 384 315, v zmysle § 81 ods. 1, ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov oznamuje, že po predchádzajúcom súhlase súdu vykonávajúceho pôsobnosť veriteľského výboru udelenom dňa 04.03.2026, vylúčil zo súpisu všeobecnej podstaty úpadcu nasledovný majetok: Typ súpisovej položky: peňažná pohľadávka voči dlžníkovi Montax CZ, s.r.o., Svatopetrská 7, Brno, ČR, IČO: 25 559 711, súpisová hodnota majetku 5 151,64 eur, Typ súpisovej položky: peňažná pohľadávka voči dlžníkovi H.C.C., s.r.o., Staré Grunty 61, Bratislava, IČO: 35 844 175, súpisová hodnota majetku 9 821,24 eur, Typ súpisovej položky: peňažná pohľadávka voči dlžníkovi Silvester Cintula – Kredit, Nábrežie mládeže 87, Nitra, IČO: 33 387 183, súpisová hodnota majetku 1 037,46 eur. V Bratislave 20.03.2026 JUDr. Peter Petrán, správca S353 |
|