| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-6K/16/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ing. Vladimír Nuhlíček a SYN |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 17461979 |
| Adresa dlžníka: | Ružová dolina 13, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Petrán (S353) |
| IČO správcu: | 34398431 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 11.12.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Ing. Vladimír Nuhlíček a SYN |
| IČO: | 17461979 |
| Adresa: | Ružová dolina 13, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov |
| ID oznamu: | 1088482 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-6K/16/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-6K/16/2010 S353 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| Správca konkurznej podstaty úpadcu Ing. Vladimír Nuhlíček, Ružová dolina 327/13, 821 06 Bratislava – Ružinov, IČO: 17 461 979 v súlade s ustanovením § 96 ods. 2 ZKR oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti podstate a zámer zostaviť rozvrh všeobecnej podstaty. Dotknuté osoby podľa § 96 ods. 3 ZKR sú oprávnené v lehote 30 dní od zverejnenia tohto oznamu nahliadať do zostaveného zoznamu pohľadávok proti podstate u správcu a svojim podaním na predpísanom tlačive namietať poradie pohľadávky proti podstate. Odôvodnená námietka musí byť doručená správcovi na predpísanom tlačive v uvedenej lehote, inak sa na ňu neprihliada. JUDr. Peter Petrán, správca S353 |
|