| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/3/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AlfaPrim Plus, družstvo v dodatočnej likvidácii |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36855405 |
| Adresa dlžníka: | Sibírska 28, 08001 Prešov, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | KS - správa konkurzov, k.s. (S2026) |
| IČO správcu: | 53603508 |
| Dátum začatia konania: | 9.8.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 17.8.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Vladimír Jezerský |
| Dátum narodenia: | 2.11.1952 |
| Adresa: | Ulica mieru 499/44, 98401 Lučenec |
| ID oznamu: | 1088408 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/3/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/3/2024 S2026 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| KS - správa konkurzov, k.s., so sídlom Alžbetina 41, 040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto, IČO: 53 603 508, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č.: 492/V, so sídlom správcovskej kancelárie Metodova 12, 080 01 Prešov, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S2026, v mene ktorej koná JUDr. Rastislav Hudák, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: AlfaPrim Plus, družstvo v konkurze, so sídlom Sibírska 28, 080 01 Prešov, IČO: 36 855 405 (ďalej aj ako len „Úpadca“), týmto zverejňuje: • v zmysle ustanovenia § 78 ods. 2 ZKR oznam o vylúčení súpisovej zložky č. 1 zo súpisu oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s., ktorý sa nachádza v prílohe tohto oznamu. V Prešove, dňa 20.03.2026 JUDr. Rastislav Hudák, komplementár spoločnosti KS – správa konkurzov, k.s. správca Úpadcu |
|