| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-27K/2/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ELECTRIK, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35843063 |
| Adresa dlžníka: | Mlynské nivy 54, 82109 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | KS - správa konkurzov, k.s. (S2026) |
| IČO správcu: | 53603508 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.2.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 16.2.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1088364 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-27K/2/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-27K/2/2023 S2026 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| KS - správa konkurzov, k.s., so sídlom Alžbetina 41, 040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto, IČO: 53 603 508, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č.: 492/V, so sídlom správcovskej kancelárie Nevädzová 5, 821 01 Bratislava, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S2026, v mene ktorej koná JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: ELECTRIK, s.r.o., so sídlom: Mlynské Nivy 4962/54, 821 09 Bratislava, IČO: 35 843 063 (ďalej aj ako len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare), týmto podľa ustanovenia § 76 ods. 3 zák. č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zverejňuje doplnenie súpisu všeobecnej podstaty Úpadcu: Peňažná pohľadávka: Číslo súpisovej zložky: 70. Označenie dlžníka: Lis Anker, s.r.o., Mýtna 48, 811 07 Bratislava, IČO: 35 834 889 Suma pohľadávky v mene € (istina): 5 458,33 Právny dôvod vzniku pohľadávky: Faktúra č. 1210117, Faktúra č. 11921190, Faktúra č. 11921191, Faktúra č. 11921192, Faktúra č. 11821019, Faktúra č. 11821081, Faktúra č. 11921189, Súpisová hodnota v €: 5 458,33 Dôvod zápisu do súpisu majetku: § 67 ods. 1 písm. a) ZKR Dátum zápisu do súpisu majetku: 20.03.2026 V Bratislave, dňa 20.03.2026 JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti KS - správa konkurzov, k.s. správca Úpadcu |
|