| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 7K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AGAMA PLUS spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36317489 |
| Adresa dlžníka: | Dolný val 70, 010 01 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Katarína Muráriková |
| Správca: | LICITOR recovery k. s. (S1388) |
| IČO správcu: | 45393486 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 22.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 29.11.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo SR, Daňový úrad Žilina |
| IČO: | |
| Adresa: | Janka Kráľa 2 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1088338 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 7K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 7K/8/2025 S1388 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Doplnenie súpisu majektu všeobecnej podstaty: Iná pohľadávka por.č. popis suma úhrada 1 pohľadávka z účtu v banke CZ9520100000002101587866 222,41 € 3.3.2026 |
|