| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/65/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Vladislav Leščinský |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 22.1.1968 |
| Adresa dlžníka: | 272, 06502 Vyšné Ružbachy |
| Sudca: | JUDr. Štefan Tomašovský |
| Správca: | JUDr. Katarína Duláková (S1955) |
| Dátum začatia konania: | 22.11.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 3.12.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Vladislav Leščinský |
| Dátum narodenia: | 22.1.1968 |
| Adresa: | 272, 06502 Vyšné Ružbachy |
| ID oznamu: | 1088333 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/65/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/65/2014 S1955 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Uznesením Okresného súdu Prešov zo dňa 25.11.2014, sp. zn. 1K/65/2014 bol vyhlásený konkurz na majetok dlžníka, rozhodol o otvorení malého konkurzu: Vladislav Leščinslký, nar. 22.01.1968, bytom 065 02 Vyšné Ružbachy 272. Rovnakým uznesením bol do funkcie správcu ustanovený Ing. Eva Orbanová, správca so sídlom kancelárie Slovenská 69, 080 01 Prešov. Okresný súd Prešov uznesením zo dňa 17.04.2023 v tej istej právnej veci odvolal správcu Ing. Eva Orbanová z funkcie správcu a zároveň ustanovil do funkcie správcu JUDr. Katarína Duláková, správca so sídlom kancelárie Okružná 103, 064 01 Stará Ľubovňa, zn. správcu: S1955. Na základe viacerých intervencií zo strany správcu voči odvolanému správcovi nedošlo v tomto konaní k odovzdaniu správcovského spisu. V zmysle ustanovenia § 27 vyhlášky č. 666/2005 Z. z Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky o Kancelárskom poriadku pre správcov Vás tou cestou chcem oboznámiť, že v predmetnom konaní prebieha rekonštrukcia spisu. V prípade, ak máte voči uvedenému úpadcovi prihlášku máte možnosť si ju prihlásiť do času, kým nebude zverejnené podanie o zrušení konkurzu v zmysle ustanovení zákona č. 7/2005 Z.z. Zároveň správca žiada o poskytnutie akýchkoľvek relevantných informáciach ohľadom uvedeného konania. JUDr. Katarína Duláková, správca |
|